W firmie Apromet za cel stawiamy sobie umożliwienie klientowi znalezienia dokładnie tego, co mu potrzebne - właśnie po to z roku na rok rozszerzamy nasz asortyment elementów złącznych, obecnie już do ponad 50 000 pozycji. Współpracujemy z najlepszymi polskimi i zagranicznymi producentami, więc gwarantujemy staranne i precyzyjne wykonanie zamawianego u nas towaru, a ponieważ utrzymujemy bogato zaopatrzony magazyn produktów gotowych, większość standardowych zamówień jesteśmy w stanie zrealizować bezproblemowo i w krótkim terminie. Wszystkie oferowane przez nas elementy złączne możemy rzecz jasna dostarczyć w stanie surowym lub w wybranym przez klienta pokryciu (ocynk, ocynk płatkowy, ocynk czarny, ocynk żółty, HGB).

Dla tych, którym unikalny projekt narzuca jednak większe odstępstwa od wzorów katalogowych, mamy doskonałe wieści - w firmie Apromet stawiamy na rozwój i chętnie podejmujemy się wyzwań, możemy więc dla Państwa przygotować niestandardowe elementy złączne według rysunków technicznych i modeli, zależnie od wymagań. Jesteśmy elastyczni nie tylko, jeżeli chodzi o asortyment. Poza możliwością wykonania nietypowych elementów wyróżniamy się także elastycznością w kwestii zamówień. Zamówienia przyjmujemy mailowo, telefonicznie i faksem. Szybko kompletujemy i wysyłamy zamówienia duże i skomplikowane, ale pozwalamy też na zakup dowolnie małej liczby potrzebnych elementów. U nas nie trzeba kupować całego opakowania, żeby zdobyć dwie brakujące śrubki - wysyłamy nawet pojedyncze sztuki!

Apromet nie jest tylko dostawcą. W pełni angażujemy się we współpracę z naszymi kontrahentami, pomagamy rozwiązać wszelkie problemy, a jeżeli klient nie jest pewien, jakie elementy złączne z naszej szerokiej oferty najlepiej sprawdzą się przy realizacji jego projektu, służymy profesjonalną poradą. Przy większych zamówieniach i dla przedsiębiorców nawiązujących z nami stałą współpracę indywidualnie ustalamy cenniki na wybrany asortyment, z możliwością uzyskania z czasem coraz większych rabatów. W celu nawiązania współpracy i otrzymania własnego cennika prosimy o kontakt z biurem pod adresem biuro@apromet.pl .

Cena: